fbpx

KARDINATE TELLIMINE

KUIDAS TELLIDA KARDINAID?

 

Soovid tellida kardinaid, aga ei tea kuidas ja milest alustada? Siin on mõned juhtnöörid.
Kardinate tellimine on lihtne! Vaid mõned tegevused ja ongi tehtud!

Kardinate stiil sõltub eelkõige Sinu enda soovidest ja kodu sisekujundusest.
See on kõige olulisem, millele toetuda!

Kardinate hind sõltub eelkõige ruumi suurusest ja kanga valikust.   

Kangaste valik on meil väga suur ja nende hinnaklassid on erinevad. Kardinakangad on kõik kvaliteetsed ja mitmetelt tootjatelt - lihtsad ja kompaktsed, aga ka dekoratiivsed ja erinevate toredate mustritega. Paljud kangad on spetsiaalsete omadustega – päikestvarjavad ehk pimendavad, helisummutavad ehk akustilised, bioaktiivsed ehk baktereid hävitavad, veekindlad, tulekindlad ja isegi õhku puhastavad. Tuleb lihtsalt valida just see, mille järgi on vajadus ja mis meelt kõige rohkem rõõmustab! 

     

 KARDINATE HINNAPAKKUMINE

Kardinatele esmase hinnapakkumise tegemiseks on kõigepealt vajalik ruumi laius ja kõrgus. Need saad meile saata kas oma kodu plaanina või mõõta ise kõrgused laest põrandani ja seinast seinani.

Siis palume natukene Sinu enda mõtteid, milliseid kardinaid Sa soovid. Kui Sinu kodus on suured aknad, siis on kena teha ka kardinad kogu toa ulatuses. See on praegu kõige levinumaid viise ehk siis kardinad tehakse nn. seinast seina. Kui Sinu kodus on väikesed aknad, siis võib kardinad teha ka akendest vaid natukene laiemad. Näiteks niimoodi: elutuba - toa laiuses kardinasiinid lakke, millele kergelt lainetavad õhukesed kardinad ja dekoratiivsed külgkardinad, magamistuppa - lihtne valge päevakardin ja pimendavad külgkardinad või lastetuba -  suure mustriga lastepäraseid kardinad või mis iganes just Sina vajad.

Pakkumises kasutame tavaliselt keskmise hinnatasemega kangast, et saaksid ette üldpildi kardinate maksumusest. Enne lõplikku otsustamist palume kindlasti, et tuleksid kardinasalongi. Saame koos meie valiku üle vaadata ja leida sulle meeldivad kardinakangad. Meie kangaste valik on väga rikkalik, kindlasti leiame sobiva lahenduse!

HAKKAME PIHTA!

Siin on ühe toreda noore pere korter Kodulahe elamurajoonis – elutuba+köök ja magamistuba. Plaanilt näeme, kus asuvad aknad ja millised on tubade mõõdud. Kardinad elutuppa ja kardinad magamistuppa tulevad seinast seina ja siin akende mõõdud esmatähtsad ei olegi. Köögis tuleb aga kardin vaid akna ette ja siin on akna mõõt kardina õmblemiseks väga vajalik. Palusimegi selle kliendil täpsustada.

Elutoa kardinate sooviks oli noortel õhukene kardin, mis kataks kogu rõdupoolse klaasseina. Sooviti, et kangas oleks valgust läbilaskev aga samas ka natukene varjav. Kuna kodusisustus on plaanitud lihtne ja moderne, soovitakse kardinatega anda sellele natukene tooni. Seega päevakardinate värviks sooviti halli tooni. Kardinad tulevad kahes osas, et oleks võimalik need mõlemale poole kõrvale tõmmata ja niimoodi pääseb ka hästi rõdule.

 

Köögi aken asub väga lähedal köögi tasapinnale ja siin ei oleks õhukesed ja lendlevad päevakardinad väga hea valik. Muidugi, kui on soov võib panna. Näiteks samasugused, kui elutoa aknale – siis on kogu elutuba-köök ühtse kujundusega. Siin kodus aga otsustati köögi akna ette panna lihtne ja minimalistlik roomakardin. Värvitooniks jällegi hall, aga natukene tumedam ja kangas ka vähem läbipaistev, linase olemusega. Sellisele aknale sobib ka tehniline kardin – voldikkardin, ribakardin või ruloo. Valitud tekstiilkardin annab aga kindlasti ruumile juurde hubasust.

Ja magamistoa kardinad – klassikalised valged tüllid ja pimendavad külgkardinad. Valitud pimendav kangas on väga hästi langev ja õrna satiinise läikega. Valikus olid ka struktuurse pinnaga ja õrna mustriga kangad ning ka uudisena sametist pimendavad kangad, aga jäädi siiski lihtsa ilu juurde.

Kardinad sooviti kinnitada lihtsa ja vähe märgatava kardinasiini külge. Siinid paigaldatakse lakke. Võimalus on valida ka nöörsiin või mootoriga siin või hoopiski kardinapuud, aga seekord jälle selline lihtne valik.

MILLINE ON KARDINATE HIND?

ELUTUBA – päevakardinad siinil
Siinikomplekt (siin, kinnitused, otsakorgid, nöörliugurid) 5,05 m 81 eur
Kardinakangas Edmund Bell Plain 9000/ 300cm 9 m 165 eur
Kardinate õmblemine - 3,6x2,63; 5,4x2,63                              (kardinapael, tarvikud, õmblemine)  130 eur
Kokku               376 eur
KÖÖK – roomakardin tugevate voltidega
Roomakardina süsteem (süsteem, vardad, raskuslatt) 2,2 m   105 eur
Kardinakangas Edmund Bell Venus / 300cm 2,5 m  125 eur
Kardina õmblemine 2,2x1,80  120 eur
Kokku               350 eur
MAGAMISTUBA – päevakardinad ja pimendavad kardinad siinidel
Siinikomplekt (siin, kinnitused, otsakorgid, liugurid), 2tk 3m 6 m   90 eur
Kardinakangas Edmund Bell Plain 9000/ 300cm 5 m 95 eur
Pimendav kardinakangas Edmund Bell Venus/ 300cm 5 m 250 eur
Kardinate õmblemine –
päevakardin 5,0x2,625; külgkardinad 2tk 2,5x2,64                            (kardinapaelad, tarvikud, õmblemine)
180 eur
Kokku                615 eur
PAIGALDUS
Kardinate ja siinide paigaldus     126 eur
  KARDINATE HIND KOKKU      1467 EUR

 

Soovid said täpsustatud ja kardinakangad valitud. Kardinate hind sobis kliendile.

Mis siis ikka – tellimus töösse! Enne lõplikku kinnitamist käisime noortel kodus, et mõõdud kohapeal täpsemalt üle mõõta. Kliendid tasusid ettemaksu, meie tellisime kangad ja õmblesime kardinad. Kolme nädala pärast olid uued ilusad kardinad paigaldatud. Töö kiire ja korralik!

 

Tekkis küsimusi või vajad täpsustusi? Kirjuta – info@aastakaik.ee või helista 51949639.

Soovid hinnapakkumist? Ikka kirjuta – info@aastakaik.ee või tule kardinasalongi, Poordi 3!

Meie

Juhataja: Thea Nugis
thea@aastakaik.ee

Müügi-ja Tootmisjuht: Häly Kont
haly@aastakaik.ee

Avatud

esmaspäev - reede
10:00 - 18:00

laupäev - pühapäev
kokkuleppel

 

Kontakt

Aastakäik OÜ
Poordi 3, Tallinn 10156

Helista:  +372 5194 9639
Kirjuta: info@aastakaik.ee

TOP