fbpx

KARDINATE TELLIMINE

KUIDAS TELLIDA KARDINAID

 

Soovite tellida kardinaid, kust ei tea kuidas alustada? Siin on mõned näpunäited, mis lihtsustavad protsessi.

Kardinate tellimine on tegelikult lihtne ja ei nõua teilt palju aega.

Kardinate stiil sõltub eelkõige Sinu enda soovidest ja kodu sisekujundusest.
See on kõige olulisem, millele toetuda!

Hind sõltub kangast, mille valite ning kui suured on teie kodu aknad. 

Meie salongist leiad suure valiku erinevate hinnakatekooriatega kangaid, mis pärinevad Euroopa tarnjatelt, kellega olema pikka aega kootööd teinud ja usaldame nende toodete kavliteedi. Valikust leiab nii ühevärvilisi kui ka erinevate mustritega kangaid. Osadel kangastel on ka eripärased omadused nagu pimendamine ja  hämardamine, ruumi akustika parandamine, antibakteriaalne töötlus, tulekindlus.  Sa peab valima omale lihtsalt kanga, mis vasatab sinu ksoovitud kardinate funktsioonide ootustele või välimusele.

     

 KARDINATE HINNAPAKKUMINE

Esmase hinnapakkumise koostamiseks on meil vaja ruumi laiust ja kõrgust. Kui sul on korterist või majast plaan koos mõõtudega, siis see on parim viis, kuidas saame sinu kodu eripärast aru, misläbi oskame soovitada parimaid lahendusi. Kuid esmase pakkumise jaoks sobivad ka teie enda võetud mõõdud.

Järgmise etapina palume me kirjeldada, milliseid kardinaid te sooviksite - päevakardinad, külgkardinaid või hooopis roomakardinat või hoopis mõnda tehnilist kardinat nagu roll, ribakardin või voldikkardin? Kas soovid kardinaid ainult akna ette või hoopis kogu seina ulatuses. Võib-olla tahad kardinad lisada hoopis dekoratiivse elemendina?  Mõningatel juhtudel võib vaja olla vaid ühte kihti kardinaid, teisel korral jälle kahekihilist lahendust. Valik on sinu teha, kuid meil peaksid kirjeldama millised on sinu ootused - nii saame juba esmase pakkumisega anda sulle võimalikult täpse hinnakuvandi.

Näiteks: elutuba - päevakardinad, magamistuba - päevakardin ja hämardav kardin, kontor - roomakardin, köök puitribakardin.

Pakkumistest kasutame enamasti keskmise hinnaklassiga kangaid - nii saad sa ülevaate hinnast, kuid see võib muutuda olenevalt kangastest ja siinisüsteemidest, mille valid. Enne lõplikku hinnapakkumsit soovitame  teil külastada ka meie salongi, et saaksime koos vaadata üle ka kangavaliku ning enne projekti töösse panekut tuleme ja mõõdame ka teie kodu üle, et lõpptulemus saaks paika juba esimese korraga.

ALUSTAME

Siin on ühe toreda noore pere korter Kodulahe elamurajoonis – elutuba+köök ja magamistuba. Plaanilt näeme, kus asuvad aknad ja millised on tubade mõõdud. Kardinad elutuppa ja kardinad magamistuppa tulevad seinast seina ja siin akende mõõdud esmatähtsad ei olegi. Köögis tuleb aga kardin vaid akna ette ja siin on akna mõõt kardina õmblemiseks väga vajalik. Palusimegi selle kliendil täpsustada.

Elutoa kardinate sooviks oli noortel õhukene kardin, mis kataks kogu rõdupoolse klaasseina. Sooviti, et kangas oleks valgust läbilaskev aga samas ka natukene varjav. Kuna kodusisustus on plaanitud lihtne ja moderne, soovitakse kardinatega anda sellele natukene tooni. Seega päevakardinate värviks sooviti halli tooni. Kardinad tulevad kahes osas, et oleks võimalik need mõlemale poole kõrvale tõmmata ja niimoodi pääseb ka hästi rõdule.

 

Korteri plaan
Hall roomakardin kööki

Köögi aken asub väga lähedal köögi tasapinnale ja siin ei oleks õhukesed ja lendlevad päevakardinad väga hea valik. Muidugi, kui on soov võib panna. Näiteks samasugused, kui elutoa aknale – siis on kogu elutuba-köök ühtse kujundusega. Siin kodus aga otsustati köögi akna ette panna lihtne ja minimalistlik roomakardin. Värvitooniks jällegi hall, aga natukene tumedam ja kangas ka vähem läbipaistev, linase olemusega. Sellisele aknale sobib ka tehniline kardin – voldikkardin, ribakardin või ruloo. Valitud tekstiilkardin annab aga kindlasti ruumile juurde hubasust.

Magamistoa kardinad - klassikalised valged päevakardinad ja hämardavad külgkardinad. Valitud poolpimendaval kangal on väga hea drapeeruvus ja õrnalt satiinine tesktuur. Valikus oli ka struktuurse pinnaga ja kerge mustriga kangad kui ka sametkangad, kuid lõpuks valis klient lihtsa, kuid ilusa kanga.

Kardinad paigaldatakse lihtsale vaevumärgatavale kardinasiinile, mis on kiniituatud lakke. Lisaks käsitsijuhitavale siinile on sul võimalik valida ka nöörjuhtimisega või mootoriga juhitav kardinasiin, kuid sel korral valis klient taas tavapärasema valiku.

MIS ON KARDINATE LÕPPHIND?

ELUTUBA - päevakardinad siinil
Siinikomplekt  (siin, kinnitused, otsakorgid, liugurid) 5.05 m 96 €
Kangas Edmund Bell Plain 9000/ 300cm 9 m 180 €
Õmbliustöö - 3.6 x 2.63; 5.4 x 2.63 (kardinapael ja lisatarvikud)  186 €
Kokku               460 €
KÖÖK - roomakardin tugevate voltidega
Roomakardina süsteem (süsteem, vardad, raskuslatt) 2.2 m   125 €
Kangas Edmund Bell Venus / 300cm 2.5 m  125 €
Õmblustöö 2.2x1.80  209 €
Kokku               459 €
MAGAMISTUBA - päevakardinad ja hämardavad kardinad
Siinikomplekt  (siin, kinnitused, otsakorgid, liugurid), 2 x 3m 6 m   108
Kangas Edmund Bell Plain 9000/ 300cm 5 m 99 €
Poolpimendav kangas Edmund Bell Venus/ 300cm 5 m 250 €
Õmblustöö -
päevakardin  5.0x2.625; külgkardinad 2 tk 2,5x2,64 (kardinapaelad, lisatarvikud)
260 €
Kokku                717 €
PAIGALDUS
Siinide ja kardinate paigaldus     189 €
  KARDINATE HIND KOKKU      1825 EUR

 

Hinnapakkumine kohendati vastvalt kliendi soovidele ning see sobis kliendile. 

Nüüd saame tellimuse töösse panna. Enne tööde teostamist külastasime ka kliendi kodu, et võtma täpsed lõplikud mõõdud. Klient tasus ettemaksu ning me tellisime ära kardinad ning õmblesime need valmis. Neli nädalat hiljem paigaldati kliendi koju uued ilusad kardinad. Töö kiire ja korralik. 

 

Kui sul tekib küsimusi? Kirjuta meile  - info@aastakaik.ee või helista 51949639.

Soovid hinnapakkumist? Kirjuta meile  - info@aastakaik.ee või külasta meie salongi aadressil Poordi 3, Tallinn!

Meie

Juhataja: Thea Nugis
thea@aastakaik.ee

Müügi-ja Tootmisjuht: Häly Kont
haly@aastakaik.ee

Avatud

esmaspäev - reede
10:00 - 18:00

laupäev - pühapäev
kokkuleppel

 

Kontakt

Aastakäik OÜ
Poordi 3, Tallinn 10156

Helista:  +372 5194 9639
Kirjuta: info@aastakaik.ee

TOP