fbpx

How to order curtains?

You wish  to order curtains, but don't know where to start? Here are some simple tips that hepl you.

Ordering  curtains are simple! Just few tiny steps and and we can continue the work ourselves.

If you have large windows, then it will look nice if you are making curtains from wall to wall. This is one of the most common way to how curtains for large windows are made But if you have smaller window, then we can make custain just a bit wider than a window. Mainly it depends of you taste and how much extra wall you have next to widows.

Price depends of your room size and the fabric you choose. We have lots of different fabrics and price ranges are different. We are selling good quality fabrics that are from European manufacturers. Many fabrics have different characters - there are dimout and blackout fabrics, acoustic fabrics, bioactive fabrics and many more. Yous describe us what type of fabric you will prefer  and we will find perfect ones for you. Or you can always come and visit our salon to firstly come and see the whole fabric selection.

In price offers we usually use average price range fabrics.

Let's get started!

Siin on ühe toreda noore pere korter Kodulahe elamurajoonis – elutuba+köök ja magamistuba. Plaanilt näeme, kus asuvad aknad ja millised on tubade mõõdud. Kardinad elutuppa ja kardinad magamistuppa tulevad seinast seina ja siin akende mõõdud esmatähtsad ei olegi. Köögis tuleb aga kardin vaid akna ette ja siin on akna mõõt kardina õmblemiseks väga vajalik. Palusimegi selle kliendil täpsustada.

Elutoa kardinate sooviks oli noortel õhukene kardin, mis kataks kogu rõdupoolse klaasseina. Sooviti, et kangas oleks valgust läbilaskev aga samas ka natukene varjav. Kuna kodusisustus on plaanitud lihtne ja moderne, soovitakse kardinatega anda sellele natukene tooni. Seega päevakardinate värviks sooviti halli tooni. Kardinad tulevad kahes osas, et oleks võimalik need mõlemale poole kõrvale tõmmata ja niimoodi pääseb ka hästi rõdule.

Hall roomakardin kööki

Köögi aken asub väga lähedal köögi tasapinnale ja siin ei oleks õhukesed ja lendlevad päevakardinad väga hea valik. Muidugi, kui on soov võib panna. Näiteks samasugused, kui elutoa aknale – siis on kogu elutuba-köök ühtse kujundusega. Siin kodus aga otsustati köögi akna ette panna lihtne ja minimalistlik roomakardin. Värvitooniks jällegi hall, aga natukene tumedam ja kangas ka vähem läbipaistev, linase olemusega. Sellisele aknale sobib ka tehniline kardin – voldikkardin, ribakardin või ruloo. Valitud tekstiilkardin annab aga kindlasti ruumile juurde hubasust.

Ja magamistoa kardinad – klassikalised valged tüllid ja pimendavad külgkardinad. Valitud pimendav kangas on väga hästi langev ja õrna satiinise läikega. Valikus olid ka struktuurse pinnaga ja õrna mustriga kangad ning ka uudisena sametist pimendavad kangad, aga jäädi siiski lihtsa ilu juurde.

Kardinad sooviti kinnitada lihtsa ja vähe märgatava kardinasiini külge. Siinid paigaldatakse lakke. Võimalus on valida ka nöörsiin või mootoriga siin või hoopiski kardinapuud, aga seekord jälle selline lihtne valik.

What is the price of curtains?

LIVING ROOM - day curtains and rails
Rail set (rail, mounts, end caps, cord sliders) 5.05 m 96 €
Fabric Edmund Bell Plain 9000/ 300cm 9 m 180 €
Curtain sewing - 3.6 x 2.63; 5.4 x 2.63 (curtain band, accessories, sewing)  184 €
Total              460 €
KITCHEN - Roman blinds with strong folds
Roman blinds system (system, rods, heavy bar) 2.2 m   125 €
Fabric Edmund Bell Venus / 300cm 2.5 m  125 €
Curtain sewing 2.2x1.80 209 €
Total               459 €
BEDROOM - day curtains and blinds on rails
Rail set (rails, mounts, end caps, sliders), 2 x 3m 6 m   108 €
Fabric Edmund Bell Plain 9000/ 300cm 5 m 99 €
Dimout fabric Edmund Bell Venus/ 300cm 5 m 250 €
Curtain sewing -
day curtain 5.0x2.625; side curtains 2pcs 2,5x2,64 (curtain strips, accessories, sewing)
260 €
Total                717 €
INSTALLATION
Installation of curtains and rails     189 €
TOTAL      1825 EUR

 

Wishes were specified and curtain fabrics selected. The price of the curtains suited the customer.

Now we can but the order in work. Before final approval, we visited our client's home and took final exact measurement. Customers paid advance, we ordered fabrics and sewed curtains. After four weeks, new beautiful curtains were installed. Work fast and decent!

 

Got questions or need clarification? Write - info@aakakaik.ee or call 51949639.

Want a quote? Still write - info@aakakaik.ee or come to the curtain salon, Poordi 3!

Team

Juhataja: Thea Nugis
thea@aastakaik.ee

Tootmis - ja müügijuht: Häly Kont
haly@aastakaik.ee

Open from

Monday - Friday
10:00 - 18:00

Saturday, Sunday
upon arrangement

 

Contact us

Aastakäik OÜ
Poordi 3, Tallinn 10156

Helista:  +372 5194 9639
Kirjuta: info@aastakaik.ee

TOP